Gulf Front Guest Room

Kliko fotot më poshtë për imazhe madhësi të plotë

Front Gjirit My Room me 1 Mbreti shtrati ose 2 dyfishtë krevateve

Përshkrim

 • Njësitë Gjirit Front dhomë e miqve tanë janë të vendosura drejtpërdrejt përballet Gjirin e Meksikës dhe të shfaqë një aneks kuzhine të pajisur plotësisht me frigorifer, mikrovalë, sobë, dhe furrë. Ballkon apo Patio, 2 krevate dopio, tharëse flokësh, hekurosje bordit, TV, dhe tryezë dhe karrige.
 • Shumë nga dhomat tona të lidheni me kitchenettes për të formuar Suites. Normat e veçanta zbatohen.
 • Ne nuk kemi dhoma për ata me sfidat e lëvizshmërisë. Dhoma e dytë kat janë të arritshme nga shkallët vetëm, ju lutem na njoftoni nëse ju do të preferonte një kat fund.
 • Pets nuk janë të lejuara në Perëndim Winda Inn, pra ju lutemi të bëjë rregullime të tjera. Ka specialistë përkëdhelur konvikt aty pranë.

Pajisje

 • Kondicioner
 • Wireless Internet Access - Kompliment
 • DVD
 • Hekur
 • Dërrasë hekurosjeje
 • I sigurt
 • Ballkon
 • Telefonatat Pa pagesë lokale
 • Mikroval
 • Televizori kabllor
 • Gazeta falas
 • Frigorifer Compact

Lini një Përgjigju