Gulf View Guest Room

Kliko fotot më poshtë për imazhe madhësi të plotë

Disa Përgjigjet në Pyetje

 • Dhomat tona kanë ose dy krevate dyshe apo një krevat të madh, në varësi të disponueshmërisë.
 • Shumë nga dhomat tona të lidheni me aneks kuzhine dhomë për të formuar Suites. Normat e veçanta zbatohen.
 • Ne nuk kemi dhoma për ata me sfidat lëvizshmërisë. Dhoma e dytë kat janë të arritshme nga shkallët vetëm, kështu që ju lutemi na njoftoni nëse ju do të preferonte një kat përdhes.
 • Pets nuk janë të lejuara në Wind Inn West, pra ju lutemi të bëjë rregullime të tjera. Ka specialistë manar konvikt aty pranë.

Të gjitha dhomat tona kanë:

 • Skanohen ballkon / lanai
 • 32 "Screen Flat-së me lojtarë DVD TV
 • Pa pagesë Wi-Fi qasje
 • Kompliment në vend të sigurt
 • E përditshmja dorëzuar në derën tuaj
 • Mini-frigorifer, mikrovalë, beres kafeje, tharëse flokësh, Hekuri dhe hekurosje e Bordit
 • Ajër të kondicionuar
 • Thirrje falas lokale
 • Shërbimi Daily çupë
  - Shih më shumë në: http://www.westwindinn.com/the-inn/room-choices/#sthash.Sl0b8x6y.dpuf

Kuzhinat tona kanë: sobë, frigorifer, mikrovalë, një lavaman dhe vegla.
Dhomat tona mysafir kanë: frigorifer kompakt dhe mikrovalë.

Lini një Përgjigju