Gjirit Front Studio

Kliko fotot më poshtë për imazhe madhësi të plotë

Gjirit Front Studio me 2 krevate dopio

Përshkrim

 • Njësitë Gjirit Front Studio janë të vendosura drejtpërdrejt përballet Gjirin e Meksikës dhe të shfaqë një aneks kuzhine të pajisur plotësisht me frigorifer, mikrovalë, sobë, dhe furrë. Ballkon apo Patio, 2 krevate dopio, tharëse flokësh, hekurosje bordit, TV, dhe tryezë dhe karrige.
 • Shumë nga dhomat tona të lidheni me kitchenettes për të formuar Suites. Normat e veçanta zbatohen.
 • Ne nuk kemi dhoma për ata me sfidat e lëvizshmërisë. Dhoma e dytë kat janë të arritshme nga shkallët vetëm, ju lutem na njoftoni nëse ju do të preferonte një kat fund.
 • Pets nuk janë të lejuara në Wind Inn Perëndimore, pra ju lutemi të bëjë rregullime të tjera. Ka specialistë përkëdhelur konvikt aty pranë.

Amenities Përfshi

 • Kondicioner
 • Wireless Internet Access - Kompliment
 • DVD
 • Hekur
 • Dërrasë hekurosjeje
 • I sigurt
 • Ballkon
 • Telefonatat Pa pagesë lokale
 • Mikroval
 • Lavaman
 • Enë kuzhine
 • Televizori kabllor
 • Gazeta falas
 • Frigorifer

Lini një Përgjigju