Choices Room

_5853463675 Zgjidhni mes:

 • Pamje kopsht apo pamje të Gjirit
 • Dy shtretër të dyfishta ose një krevat mbret
 • Dhomë e miqve ose suite; dhomat përfshijnë frigorifer kompakt dhe mikrovalë; suita përfshijnë kitchenettes me sobë, frigorifer, mikrovalë, lavaman dhe enë kuzhine. (Normat e veçanta zbatohen.)

Të gjitha dhomat tona funksion:

 • Skanohen ballkon / lanai
 • 32 "TV Flat Screen me lojtarë DVD
 • _3223687499 Pa pagesë Wi-Fi
 • Në vend të sigurt
 • Ofrimit Daily gazeta
 • Mini-frigorifer
 • Mikrovalët
 • Maker Kafe
 • Flokeve tharëse
 • Hekuri dhe hekurosje e Bordit
 • Ajër të kondicionuar
 • Thirrje falas lokale
 • Shërbimi Daily çupë

_7322644433

Accessibility

Dhoma kat Ground janë më të mira për individët me shqetësimet mobilitetit; dhoma kati i dytë janë të arritshme vetëm nga shkallët.

Pets nuk janë të lejuara në Wind Inn West, por me konvikt mund të gjenden aty pranë.

Lini një Përgjigju