Inn

_5201790462_8564969894

West Wind Inn është një vendpushim qetë plazh-front mbi 500 këmbët e granatimeve plazh.

Zgjedhja e dhomave përfshin dhoma standarde mysafir me kopsht apo Gjirit pikëpamjeve; dhe dhoma mysafir me kitchenettes, me kopsht apo Gjirit pikëpamjeve. Gëzojnë mëngjes, drekë dhe darkë * në Normandie Bregdetar Pub tonë; ose shkoni rastësor me ushqim dhe pije në barin tonë poolside.

Të jetë i sigurt për të kontrolluar tona sezonale Speciale .

Notuar, shell dhe shëtitje plazh tonë të pafund. A xhiro në pishinë tonë të madhe të nxehtë; të pushojnë në barin tonë Poolside dhe tavolina ombrellë-shaded dhe karrige. Luajtur tenis dhe shuffleboard ose sipërmarrje off-site.Sanibel Island është shtëpia famë botërore Ding Darling Wildlife Refuge Kombëtare, rekreacion në natyrë, vende teatrale, pazar, ngrënie dhe atraksione historike.

Pets nuk janë të lejuara në Wind Inn Perëndimore, por me konvikt mund të gjenden aty pranë.

* Të hapur për darkë gjatë sezonit

Lini një Përgjigju