Bregdetar Pub Normandie-së

Bashkohuni me ne për mëngjes, drekë dhe darkë; veshje është turistik rastësor.

Mëngjesi shërbehet nga 08:00-11:30 çdo ditë; teas artizanale, kafe kolumbian, fruta të freskëta, vezët fiorentin dhe pancakes me arra
Kliko këtu për Breakfast Menu

Dreka është shërbyer nga 11:30-14:00 çdo ditë; sanduiçe, përfundon dhe sallatë
Kliko këtu për Dreka Menu

10342885_788899931129787_2549955941395944053_n

Darka është shërbyer nga 17:00-9:00 të premteve dhe të shtunave *
Gëzojnë steaks, qengjin dhe prodhimet e detit freshest së bashku me verë gjobë dhe kokteje.
Kliko këtu për Darka Menu

Kliko këtu për Lista Wine

Rezervime kërkuar nëntor përmes maj; 472-1541, ext. 310

* Open për darkë gjatë sezonit

Lini një Përgjigju