Sexy Sanibel

Na vjen keq për të ngas rrezikshëm "në titull.

Por kjo është e rëndësishme. Lexuesit Digest ka emëruar plazhet e Fort Myers dhe Sanibel si destinacionin e saj 9 sexiest pushime.

Që nga plazhet Sanibel janë më të mirë, dhe West Wind Inn është TRUE Sanibel , me një plazh të qetë ... mirë, ju e dini ku kjo shkon.

Falë Lexuesit Digest

Posted në Blog Post

Lini një Përgjigju