Lajme të mira për West Wind Inn çiklistët

Si të afërt plazh turistik Sanibel të strehimit, West Wind Inn është i ngazëllyer nga lajmi se JN "Ding" Darling National Wildlife Refuge do të ofrojë dy ditë qasje të lirë në Wildlife Drive gjatë Ditëve Ding.

kuqe-bike_2 Për të festuar Wildlife Refuge Javën Kombëtare, Sanibel-së "Ding" Darling National Wildlife Refuge do të hapet me pranim të lirë deri te përmirësuar Wildlife Drive për dy ditë gjatë ditëve "Ding" Darling këtij viti. Përveç kësaj, të premten, më 25 tetor, një ditë Drive normalisht do të jetë e mbyllur, do të jetë e hapur për bikers dhe Alpinistët vetëm, përveç për turne të veçanta tramvajit. (Pasagjerët tramvajit të marrë një zbritje 25% atë ditë dhe tërë javë të gjatë, 21-26 tetor. Të rriturit $ 9,75. Fëmijët $ 6.)

Kjo është veçanërisht lajm i mirë për West Wind Inn mysafirët që mund të marrësh me qira bikes në vendpushimin për të hipur në distancë të përshtatshme për Refuge.

Një ditë më pas, e shtunë, 16 tetor pranimi në Wildlife Drive është e lirë për automjetesh, si dhe biçikletë dhe këmbë të trafikut. Kjo është Dita e Konservimit Art, me një lirë, dy orë Fotografi Tramvaj Tour nisen në 15:00 rezerva janë të rekomanduara në 239-472-8900.

Por së pari, të dielën, më 20 tetor makinë do të jetë i hapur për të lira për të gjithë. Është e kick-off Dita Fun Family të riplanifikuar "Ding" ditë ". Përveç kësaj, peshk i madh Bay Explorers (TBE), koncesion rekreative streha-së, është ofruar falas transmetuar 60-minutë turne tramvajit të përzënë në një bazë të parë të vijë tek ata që të nënshkruajë deri atë ditë.

Tagged me: , , ,
Postuar në Blog Post