Arthur Frommer na do.

Shumë kohët e fundit, kemi gjetur se udhëtar botë dhe mësues feje pushime, Arthur Frommer, njoftoi e tij dhjetë vende të lartë në botë për të vizituar. Ne nuk ishin të befasuar për të gjetur Sanibel Island në listë. Ne ishim të befasuar për të parë Sanibel në krye të listës. Sanibel's signature lighthouse

Ju lexoni atë të drejtë. Arthur Frommer quajtur Sanibel Island # 1 ndër vendet e tij të preferuar për të vizituar. Ne mundi Bali (ishull), Paris (qytet në Francë), Kajro (Egjipt) dhe çdo vend tjetër përreth globit.

Por ju ndoshta tashmë e dinte Sanibel si më të mirë. Më shumë se kaq, ju ndoshta tashmë e dini se West Wind Inn është më e mira e Sanibel. Mysafirët tanë na thonë se West Wind Inn ofron quintessential përvojë Sanibel pushime.

Plazh ynë nuk është vetëm i madh për granatimeve, kjo është një vend i qetë në ishull. Serene është një fjalë e "qetë" vjen në mendje.

Our pishinë noti është jo vetëm i madh, ajo është e nxehtë për komoditetin tuaj.

Kuvertë pishinë jonë shkon një hap më tej relaksuar dhe miqësor. Ai përfshin një pijetore ngritur, me pije të ftohtë dhe snacks, dhe tavolina dhe karrige për t'u ulur në dhe chat me miqtë. Ajo gjithashtu ka një pamje të mrekullueshëm të Gjirit.

Ne mund të shkojnë në. Por pro Blogging thonë, "Keep it të shkurtër." Pra, ne do të përmbledhim duke thënë se ne jemi, Sanibel TRUE

Ne ju ftojmë që të bashkohen në me komentin tuaj. Çfarë është gjë e juaj të preferuar për West Wind Inn.?

PS: Nëse ju do të marrë fjalën nga goja e Arturit, këtu është link. http://www.frommers.com/community/blogs/blog.cfm/arthur-frommer-online/long-range-vacation-planning-ive-compiled-list-of-10-favorite-travel-destinations

Posted në Blog Post

Lini një Përgjigju