Arkiva vjetore: 2013

E premte Ligjërata në JN Ding Darling Wildlife Refuge Kombëtare

Ndër atraksionet më pak të njohur në JN "Ding" Darling Wildlife Refuge Kombëtare janë Leksione premten. Ligjëratat janë të lirë dhe të mbahen dy herë çdo të premte, në ora 10 dhe 01:00 Vjen deri më 17 janar, Author Bob H. Lee do të ...

Posted në Blog Post

Ngjarjet Arts BIG

Nëse e doni për të marrë pjesë në ngjarjet BIG Arts duke qëndruar në West Wind han në Sanibel, këtu është një mundësi për të shpëtuar. Midis tani dhe 31 December, ju mund të ruani 10% off pranimin mbi ngjarjet e zgjedhur dhe shfaqje në BIG Arteve. Koncerte Kualifikuar, ...

Postuar në Uncategorized

Përshëndetje Festa nga West Wind Inn

Si Hanukkah vjen në një të afërt dhe sezonin e Krishtlindjeve godet ethe fusha, të gjithë ne në West Wind Inn ju uroj pushime të lumtur. Mund gëzim i madh të vijnë tek ju në këtë kohë të vitit të lartësuar.

Tagged me: , ,
Posted në Blog Post

Falenderimeve në West Wind Inn

Mysafirët West Wind Inn mbi Falenderimeve kanë një trajtim të veçantë pritur! Ju do të jetë në këmbë-distancë në një restorant të madh që shërbejnë në Falenderimeve. Ne jemi duke folur këtu për. Ata do të të shërbejnë 15:30-07:30 në Ditën e Falenderimeve. Rezervime janë të ...

Tagged me: , , ,
Posted në Blog Post

Kulla Galeria Artist Pritje

Tagged me: , ,
Posted në Blog Post

Shijoni Sanibel-së e Ishujt

Vazhdimi i "Beteja e shijet" ... Shijoni i 32-vjetor i Ishujve është planifikuar për e diel, nëntor 10 nga 11a - 4P në dunat Golf & Tennis Club. Sanibel Captiva & s "Event Shkarko Island" është kthim në ...

Tagged me: , , ,
Posted në Blog Post

Shijoni e qytetit vs Shijoni e Ishujt

Po, kjo është beteja e "shijet". Shijoni e qytetit 2013, (stil Fort Myers) do të fillojë atë me mbajtjen 31 vjetor të kësaj ngjarje në e diel, nëntor 3 nga 11:00-05:00. Është duke lëvizur nga qendra ...

Tagged me: , , ,
Posted në Blog Post

Lajme të mira për West Wind Inn çiklistët

Si të afërt plazh turistik Sanibel në strehë, West Wind Inn është e ngazëllyer nga lajmi se JN "Ding" Darling Kombëtare Wildlife Refuge do të ofrojë dy ditë qasje të lirë në Wildlife Drive gjatë Ditëve tingëllon. Për të festuar Kombëtare ...

Tagged me: , , ,
Posted në Blog Post

Sanibel Island Bukuri

Kthehet deri folësit tuaj dhe shikoni se çfarë kuptojmë me Vërtetë Sanibel!

Tagged me: , , ,
Posted në Blog Post

USS Mohawk: Fundosje ekspozite Botërore

A keni dëgjuar për ekspozitës me piktura që ishte vendosur në kuvertën e mbuluar nga uji e USS mohok? Ajo ka dalë në sipërfaqe tani, fjalë për fjalë, në një ekspozitë në County Aleancën e Lee për Arteve. "Fundosje Ekspozita Botërore" është krijuar ...

Tagged me: , , ,
Posted në Blog Post