Mirë se vini në West Wind Inn në Sanibel!

Vërtetë Sanibel | arratisjes Vërtetë | Relaksimi True | Vërtetë Renewal ... Të gjithë në West Wind Inn në Sanibel Island! Familje-miqësore ynë han është nestled në 500 ft. Plazhe të qeta e bardhë-rërë zbukuruar me milje e predha natyrore dhe graced nga një muzg unik çdo mbrëmje. Një pushim në West Wind Inn është me të vërtetë po aq e thjeshtë sa duke bërë atë që ju e doni! Lëshohem në karriget tona rri kot shlyhen drejtpërdrejt në plazh për ju për të pushuar deri në kohë e mirë si ju përjetojnë relaksim TRUE! Nxehet nga pishinë tonë dhe gëzojnë Speciale lumtur orë në Upper Deck The pishinë bar çdo e mërkurë dhe e premte! Eksploroni Ishujt '21 milje e shtigje biçikletë me qira një biçikletë në dispozicion në faqen. Të gatshëm për të eksploruar? Provoni peshkimi dhe granatimet përveç për Janjić kayaking dhe shëtitje me varkë mundësi! Vizitoni tonë faqen e aktiviteteve për detaje. Zgjidhni nga komod gji-të përparme apo gji-view dhomat tona rinovuar kohët e fundit. Përveç kuvertë e sipërme, provoni tonë Normandie Restorant, duke shfaqur një menu të gjithë-re me një shumëllojshmëri të shijshme e mëngjes, drekë dhe darkë opsione vetëm për mysafirët tanë! Për të përfituar nga marrëveshjet e madhe në normat tona dhomë, vizitoni tonë faqen Speciale . Roll-Mbi-Rooms Roll-Over-UpperDeck Roll-Over-AKTIVITETE

  • Rreth West Wind
  • Rreth West Wind