Стапка Распоред запад на ветер Ин Сезонски

Seasonal Стапки се врз основа на видот на собата, датум и должината на вашиот планираниот престој.

Премиерот сезона (1 Февруари 2013 - 15 Април 2013)
265 $ до 369 $

Оф-сезона (16 Април 2012 - 31 ЈАНУАРИ 2013)
121 $ до 240 $

Кликни тука за да книга онлајн


Сезонски

Сега за Мали печатење!

 • Сите цени се со еден или двајца
 • 3 и 4 возрасни во соба - 25 $ на секоја ден
 • 4 лица максимум по соба
 • Јасли се бесплатни - $ 15 на ден за roll-а-начини
 • Стапки се предмет на државните и локалните даноци
 • А депозит еднаков на сместување една ноќ е потребно
 • Депозити се задржи за не-шоуа
 • Check-in е по 03:00; Заминување е со 11:00
 • AMEX, Виза, Мастеркард и Откријте прифатени
 • Сите соби се непушачи
 • Жалам, нема миленичиња

Остави Одговори