Заливот Прикажи Кујна

Кликнете на слики подолу за целосна големина на слики

Некои одговори на Најчесто поставувани прашања

 • Нашите соби имаат или две двокреветни кревети или еден крал постела, што е предмет на достапноста.
 • Многу од нашите Гостинските соби се поврзете со kitchenettes да формираат апартмани. Применуваат специјални цени.
 • Ние имаме соби за оние со предизвиците мобилност. На вториот кат соби се достапни со скали само, ве молиме да го извести ако би сакале долниот кат.
 • Море Не се дозволени на западниот ветер Ин, па ве молиме направи други аранжмани. Постојат миленичиња интернат специјалисти во близина.

Сите наши соби имаат:

 • Прикажан балкон / Lanai
 • 32 "рамен екран телевизор со DVD плеери
 • Бесплатен Wi-Fi пристап
 • Бесплатно во собата безбедно
 • Дневен весник доставени до вашата врата
 • Мини фрижидер, микробранова, кафемат, фен за коса, железо и даска за пеглање
 • Климатизација
 • Бесплатни локални разговори
 • Секојдневно чистење на
  - Види повеќе на: http://www.westwindinn.com/the-inn/room-choices/pool-to-gulf-view-guest-room/ # sthash.vRd8cup4.dpuf

Нашите kitchenettes имаат: шпорет, фрижидер, микробранова, мијалник и прибор.
Нашиот гостин соби имаат: компактен фрижидер и микробранова печка.

Остави Одговори