Заливот Преглед на гостинските соби

Кликнете на фотографиите подолу за целосна големина на слики

Гостинската соба, Заливот или градина View со 1 лежај или 2 двокреветни кревети

Опис

 • Соби имаат поглед на Заливот на Мексико или градина, балкон или двор, 1 лежај или 2 кревети, фрижидер и микробранова печка, фен за коса, даска за пеглање, ТВ, маса и столици.
 • Многу од нашите соби зафаќаат поврзете Кујна соба за да формираат апартмани. Се применуваат посебни стапки.
 • Ние имаме соби за оние со предизвици мобилност. На вториот кат соби се достапни со само скали, па ве молиме да не известите ако би сакале приземје.
 • Домашни миленици не се дозволени во западниот ветер Ин па ве молиме да се направи други аранжмани. Постојат домашни миленици интернат специјалисти во близина.

Услуги

 • Климатизирани
 • Безжичен интернет пристап - Бесплатно
 • ДВД
 • Железото
 • Пеглање одбор
 • Безбедно
 • Балкон
 • Бесплатни локални разговори
 • Микробранови
 • Кабловска телевизија
 • Слободен Вестник
 • Компактен фрижидер
  - Види повеќе на: http://www.westwindinn.com/the-inn/room-choices/#sthash.Sl0b8x6y.dpuf

Оставете Одговор