Залив фронт студио

Кликнете на сликата подолу за целосна големина на слики

Залив фронт Студио со 2 двокреветни кревети

Опис

 • Залив фронт Студио единици се наоѓаат директно се соочуваат Заливот на Мексико и функција комплетно опремена кујна со фрижидер, микробранова, шпорет и печка. Балкон или двор, 2 кревети, фен, даска за пеглање, ТВ, и маса и столчиња.
 • Многу од нашите Гостинските соби зафаќаат поврзете со kitchenettes да формираат апартмани. Применуваат специјални цени.
 • Ние имаме соби за оние со предизвици мобилност. На вториот кат соби се достапни со само скали, Ве молиме да не известите ако би сакале долниот кат.
 • Море Не се дозволени на Западот Ветер Ин па ве молиме направи други аранжмани. Постојат миленичиња интернат специјалисти во близина.

Услуги вклучуваат

 • Климатизирани
 • Безжичен интернет пристап - Бесплатно
 • ДВД
 • Железо
 • Даска за пеглање
 • Безбедно
 • Балкон
 • Бесплатни локални разговори
 • Микробранови
 • Мијалник
 • Прибор
 • Кабелска ТВ
 • Бесплатни весници
 • Фрижидер

Остави Одговори