Соба избори

_5853463675 Изберете помеѓу:

 • Градина поглед или поглед Заливот
 • Две двокреветни кревети или еден цар кревет
 • Guestroom или стан; соби вклучуваат компактен фрижидер и микробранова; апартмани вклучуваат kitchenettes со шпорет, фрижидер, микробранова, мијалник и прибор. (Применуваат специјални стапки.)

Сите наши соби имаат:

 • Прикажан балкон / LANAI
 • 32 "телевизори со рамен екран со DVD плеери
 • _3223687499 Бесплатен Wi-Fi
 • Во собата безбедно
 • Дневен весник испорака
 • Мини фрижидер
 • Микробранови
 • Кафе создателот
 • Фен за коса
 • Железо и даска за пеглање
 • Климатизација
 • Бесплатни локални разговори
 • Секојдневно чистење

_7322644433

Пристапност

Приземјето соби се најдобри за лица со загриженост мобилност; вториот кат соби се достапни со само скалите.

Море Не се дозволени на Западот Ветер Ин, но интернат може да се најде во близина.

Остави Одговори