За западниот ветер Ин

Sanibel Island Ако бараат резервирани назад, повик центар да избега, Западна Ветер Ин претставува вистинската Sanibel. Се наоѓа на тивок дел на островот, каде што безбедноста, изолација и стрес-бесплатно начин на живот преовладуваат - Западна Ветер Ин седи на светска класа гранатирање плажа која има направено Sanibel Ајленд познат.

Западниот ветер Ин е совршен начин да се обнови вашиот дух, се поврзе со неговите најблиски и да ја напуштат вашата дневна грижи зад себе. Нашите неверојатно персонал е подготвен да ви служи секој ден.

Услуги

 • 500 метри на Заливот плажа лице
 • Голем (30 "x 50") загреан базен (9 "на длабока крајот)
 • А дете поздравниот базен
 • На "горната палуба" базен бар со поглед на нашите базен и Заливот на Мексико
 • Sanibel Island Нашиот секојдневен "Нормандија море паб" служат појадок и ручек дневно плус вечер вечера за време на викендите, ноември до мај.
 • Бесплатно компјутерски центар
 • Монета управувана перење гости
 • Прекрасна, пеперутка градини и мали Koi езерце
 • Приватни тешко површина тениско игралиште (без надомест)
 • Велосипедска изнајмување на имотот.
 • Плажа услуга имот (кресло w / чадори)
 • Хазартна играше судови од страна на базен
 • Мраз машини (бесплатно) и вендинг машини
 • Отворен скара скари
 • Гранатирање и риба чистење колиба
 • Конференција / Состанок објекти

Остави Одговори