Ин

Се наоѓа на тивок Западна Залив диск на Sanibel Ајленд, Западна Ветер Ин се наоѓа плажа-пред одморалиште 103 соби, со изразена цел на обезбедување на бегство од секојдневната рутина во средина што е суштината на Sanibel Ајленд, со голем загреан базен , релаксирана базен палуба со бар и чадор засенчени маси и столици, 500 метри од бомбардирањето плажа, трпезарија и паб, тениски игралишта , хазартна играше, компјутерски центар и централната комонс областа на смирување трева и палми.

Западниот ветер Крчма на Sanibel Ајленд нуди неколку непушачи соба избори , вклучувајќи стандардни соби, соби за гости со kitchenettes, Заливот пред стандард соби за гости, Заливот пред соби со kitchenettes и партнери сопствена.

  • Фантастична Видено Поглед на тропска двор, базен и Персискиот залив

Западниот ветер Ин е погодно за сите работи да се направи на и во близина на Sanibel Ајленд од светски познати Динг Дарлинг национален природен резерват на Бегалец само во светот школка музеј, театарски сали, шопинг, јадење и историски атракции.

Ќе најдете западниот ветер Крчма на Запад Заливот диск. Едноставно следете овој лесно да се разбере сајтот .

Јадење за гости во Вест Ветер Ин започнува во Нормандија море паб , он-сајт ресторан создаден специјално за западниот ветер Ин гости. Појадок и ручек се служи со вечера, исто така понудени во текот на сезоната.

Истражуваат овој сајт за да дознаете повеќе, вклучувајќи исклучителни сезонски промоции.

Остави Одговори