Групи

canstockphoto8037943

Имаме 500 метри. На славните Залив проби, заедно со 103 соби, конференциска / настан соба, со полно-сервис ресторан и угостителски services.Our 7,5 хектари вклучуваат голем загреан базен со бар покрај базенот, kiddie базен, тениски игралишта, sundecks, хазартна играше судовите и Koi езерце.

Ова е совршен за поставување на вашиот незаборавен настан.

Внатрешен и надворешен свадба и приемот избори вклучуваат покрај базенот палуба, од страна на плажа или во Нормандија крајбрежен паб.

Микс Бизнис со задоволство во западниот ветер.

canstockphoto16990437

Нашите конференциска сала има 921 употребливи квадратни метри на просторот, што може да се организира за да се задоволат потребите на вашиот банкет, настан или состанок. Тоа удобно сместени 26 во "У" облик поставување; или до 70 театарски стил. Откако датуми се основани, депозит ќе биде потребно да се одржи вашата соби. Посебен е потребен депозит за приватни угостителски настани.

За групните резервации

Гости кој резервира најмалку 30 ноќи (комбинација помеѓу сите соби) се квалификува за група статус. На пример, ако книга 5 соби за 6 ноќи, вкупниот комбинација ноќи би бил еднаков на 30 соба ноќи.

Оставете Одговор