Добредојдовте на западниот ветер Крчма на Sanibel!

Точно Sanibel | Точно бегство | Точно Релаксација | Точно обнова ... Сите во западниот ветер Крчма на Sanibel островот! Нашето семејство-пријателски Ин се наоѓа на 500 метри. На мирно бел песок на плажите украсени со милји на природен школки и разубавувале со уникатен зајдисонце секоја вечер. А одмор во Западна Ветер Ин е навистина само толку едноставно како што го правите она што го сакаш! Развивам во нашата дневна столици директно се населиле на плажа за вас да се одморат во сончевото време како што можете да искуси вистинско релаксација! Загрее од страна на нашите базен и уживаат во среќен час промоции на горната палуба базен бар секоја среда и петок! Истражуваат островите 21 милји од велосипедски патеки со велосипед имот достапни на сајтот. Подготвени да истражуваат? Обидете риболов и бомбардирање во прилог на кајакарство кајак и пловењето можности! Посетете ја нашата страница активностите за повеќе детали. Изберете од нашата неодамна реновирана атмосфера заливот однапред или заливот поглед соби. Во прилог на горната палуба, пробајте нашиот Нормандија ресторан, кој на сите нови мени со вкусни асортиман на појадок, ручек и вечера опции само за нашите гости! Да ги искористат предностите на големи зделки на нашата соба стапки, посетете ја нашата страница промоции . Превртување соби Превртување-UpperDeck Превртување-активности

  • Околу западниот ветер
  • Околу западниот ветер